::::Komórkowa Pomoc:::: Forum dla ludzi szukających odpowiedzi!

::::Komórkowa Pomoc:::: Forum dla ludzi szukających odpowiedzi!

Ogłoszenie

Witam wszystkich bardzo gorąco!!!



Na forum odkrywam tajniki pracy serwisów i ile kasy można zaoszczędzić chwilę szperając w sieci.

Będę starał się każdemu pomóc osobiście, ale również wszystkich użytkowników zapraszam do pomagania innym.

Jeśli jednak nie udało się komuś uzyskać informacji ode mnie na forum lub chciałby pogadać zapraszam do pisania bezpośrednio do mnie ;)

Zapraszam do odwiedzania i zadawania pytań :)


  • Index
  •  » Nowości
  •  » IPHONE 5S warto go miec u siebie czy też nie?

#1 2013-11-25 14:15:52

 admin123

Administrator

Skąd: Wrocław
Zarejestrowany: 2013-11-25
Posty: 4
Punktów :   

IPHONE 5S warto go miec u siebie czy też nie?

Witam.

Tak jak obiecałem pierwszy test IPHONE 5S.

Kolejny pomysł apple na poszerzenie swoich wielbicieli ale czy producent podąża właściwą drogą?

Spróbujmy się o tym przekonać.

Oczywiście jak każdy z nas się domyślał długo nie musieliśmy czekać na "ulepszoną wersję Iphona 5.

Iphone 5S na pierwszy rzut oka nie różni się od swojego poprzednika (oczywiście oprócz koloru wersja GOLD, SILVER, BLACK, WHITE).

Ten sam wyświetlacz (4") takie same wymiary oraz waga, więc co daje apple za tą dopłatą do Iphona 5s??

+lepsza bateria (1400mAh na 1560mAh);  Zmiana może nie radykalna ale zauważalna na każdym kroku
+szybszy procesor (1500 MHz) PIERWSZY NA ŚWIECIE 64 bitowy; Czy to coś zmienia? Może jest trochę stabilniejszy, ale przy normalnym prostym użytkowaniu telefonu nie odczujemy różnicy;
+poprawa szybkości przesyłania danych.
+ Touch ID - czytnik linii papilarnych; po prostu gadżet....

3000zl? Za dużo?
Powinniśmy się przyzwyczaić że Apple taką cenę oferuje przy nowych modelach to już standard

Według mojej opinii nie warto wymieniać Iphona 5 na 5s. Szkoda waszej kasy tylko na takie małe poprawki! Poczekajmy co pokaże Iphone 6

Czekam na wasze komentarze może ktoś ma inne zdanie

Postaram się dodać filmik nie długo może komuś to pomoże we własnej ocenie.

Pozdro

Offline

  • Index
  •  » Nowości
  •  » IPHONE 5S warto go miec u siebie czy też nie?
Licznik odwiedzin

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.vgaming.pun.pl www.petparty.pun.pl www.manga-project-poland.pun.pl www.czarnywrzesien.pun.pl www.hunterspl.pun.pl